Apartmán č. 91

Náš apartmán se nachází ve 3. patře apartmánového domu Kulmhof. Má dispozici 1 + kk, a celkovou výměru 33 m2. V apartmánu se nachází 4 lůžka. 

Kuchyňský kout obsahuje lednici s mrazákem, dvouplotnový elektrický vařič, mikrovlnou troubu, varnou konvici, toustovač, topinkovač, překapávací kávovar a veškeré nádobí potřebné pro rodinu nebo skupinu 4 osob. 

Postel pro dva je vyklápěcí, další postel pro dva vznikne rozložením sedačky. K dispozici jsou peřiny a polštáře. Povlečení, utěrky a ručníky si každý vozí vlastní. V koupelně je vana, umyvadlo a WC. Součástí příslušensví je TV a WIFI připojení k internetu.

V rámci našeho apartmánu je možný pobyt psa.

Hosté provádí úklid samostatně, poplatek za úklid apartmánu a turistický poplatek není v ceně.

K  apartmánu patří prosklený balkón s výhledem na louky a okolní vrcholky hor

Cena apartmánu

prosinec - březen: 1 200 Kč/noc

duben - květen: 1 000 Kč/noc

červen - září: 1 200 Kč/noc

říjen - listopad: 1 000 Kč/noc

Vánoce a Silvestr (23. 12. -  1. 1.): 1 500 Kč/noc

V ceně není zahrnuta pobytová taxa (2,50 € osoba od 15ti let/noc), která se platí na místním turistickém infocentru. Za zaplacení této pobytové taxy zodpovídá každý z hostů sám.  Kulmhof

Apartmánový dům Kulmhof všem svým návštěvníků nabízí během jejich pobytu možnost zdarma využit služeb wellness. V budově se nachází krytý bazén, o rozměru 20x5 m, a klasická finská sauna pro 9 lidí, které jsou ubytovaným návštěvníkům k dispozici během dne do 20 hodin. 

V domě je dále možnost využít lyžárny k uschování veškerého lyžařského vybavení. Během letních měsíců je zde možné uschovat jízdní kola a outdoor vybavení. Toho doporučujeme využít, neboť v objektu není dovolené uschování lyží a kol na pokojích apartmánů. Stejně tak je přísně zakázáno se po domě pohybovat v lyžařských botách. V apartmánu a celém objektu je přísný zákaz kouření.

Před domem je velké parkoviště, kde je možné parkovat po celou dobu pobytu zdarma. 

Fotogalerie

Martin (+420 604 32 27 14) a Valerie (+420 737 18 77 46) Nežádalovi, nezadal@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky